Boşanma Avukatı Beykoz

Boşanma Davası AvukatıMakaleler8 Yorum21 Ağustos 2014

Boşanma eşlerin evlilik birliğini sürdürmek istememeleri nedeniyle yasal olarak ayrılmaları kavramıdır. Eşler yasal olarak ayrılmak istemeleri durumunda Medeni Kanun uyarınca haklı bir nedene sahip olmaları ve bu haklı boşanma sebebine dayanarak boşanma davası açmaları gerekmektedir. Boşanma davası açmadan eşlerin yasal olarak ayrılmaları mümkün olmamaktadır. Boşanma süreci zor bir süreçtir ve eşler bu zorlu süreci en kısa sürede atlatmak istemektedirler. Boşanma sürecinin en kısa sürede atlatılması adına bireylerin tutacakları boşanma avukatı mutlak fayda sağlayacaktır. Boşanma avukatı Beykoz ilçesinde ikamet eden ve boşanma davasını burada açacak olan kişilere bu süreçte hukuki destek sağlayarak onların en kısa süre içerisinde bu süreci atlatmalarını sağlayabilmektedir.

Boşanma Avukatı Beykoz

Boşanma avukatı Beykoz içerisinde açılacak boşanma davalarında bireylerin etkin bir savunma yaparak dava neticesinde yaşayabilecekleri hak kayıplarının da önüne geçmektedir. Bilindiği üzere boşanma sürecinde eşler kimi zaman nafaka, velayet, mal paylaşımı ve tazminat gibi konularda uzlaşma içerisinde olamamaktadır. Bu aşamada tutulacak olan boşanma avukatı Beykoz ilçesindeki müvekkillerinin yaşayabilecekleri hak kayıplarının önüne geçerek müvekkillerinin beklentilerini karşılayabilmektedir.

Diğer yandan ülkemizde boşanma davalarının süreleri oldukça uzun olabilmektedir. Daha önceki dava örneklerine bakıldığında yıllar süren boşanma davaları ile karşılaşmak mümkündür. Boşanma davalarının bu denli uzun olması da eşlerin süreç içerisinde gerek maddi gerekse de manevi olarak daha fazla yıpranmalarına neden olabilmektedir. Bu halde boşanma avukatı Beykoz ilçesinde boşanmaya karar vermiş ve boşanma davası açmak isteyen kişiler için boşanma sürecinin en kısa sürede atlatılmasını sağlayabilmektedir.

Boşanma davalarında süreyi belirleyen farklı unsurlar bulunmaktadır. Eşlerin boşanma ile ilgili her konuda anlaşma içerisinde olmaları durumunda uzman boşanma avukatı ile birlikte hazırlayacakları boşanma protokolü sayesinde tek celsede boşanmak mümkün olabilmektedir. Eşlerin boşanma konularında fikir ayrılığı yaşamaları durumunda ise bu süre daha uzun olacaktır. Fakat boşanma avukatı Beykoz ilçesinde ikamet eden eşler açısından bu süreyi minimuma indirebilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Boşanma Avukatı Beykoz Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Pelin diyor ki:

  çekişmeli boşanma ne kadar sürer

 2. Aliye diyor ki:

  bana ulaşabilir misiniz

 3. Can diyor ki:

  boşanma dilekçesi nasıl hazırlanır

 4. keriman diyor ki:

  boşanma sonrası nafaka için yardım lütfen

 5. Aliye diyor ki:

  size nasıl ulaşabilirim

 6. Mertkan diyor ki:

  Kolay gelsin ben Mertkan boşanma için gerekli belgeler nelerdir?

 7. Ayça diyor ki:

  boşanma davası sürerken nelere dikkat etmeliyim

 8. Tülay diyor ki:

  İyi günler Boşanma Avukatı Beykoz konusunda desteğe ihtiyacım var hukuki destek veriyor musunuz?

Boşanma Avukatı Beykoz Hakkında Yorum Yaz

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Şehir (gerekli)

Konu

İletiniz

Son Yorumlar

Boşanma