Boşanma Avukatı Beyoğlu

Boşanma Davası AvukatıMakaleler2 Yorum3 Eylül 2014

Boşanma eşlerin mevcut evliliklerini yasal olarak sonlandırmaları kavramıdır. 4721 sayılı Medeni Kanun gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda eşlere boşanma hakkı tanımaktadır.  Boşanma davası açacak olan kişilerin boşanma sürecinde uzman bir boşanma avukatı için vekalet vermesi onların boşanma sürecini sağlıklı bir şekilde atlatmaları açısından önemlidir.  Boşanma avukatı Beyoğlu ilçesinde ikamet eden ve boşanmaya karar vermiş bireylerin zorlu boşanma süreci içerisinde ihtiyaçları olan hukuk hizmetini sağlamaktadır. Her ne kadar boşanma avukatı tutulması zorunlu olmasa bile boşanmanın maddi ve manevi sonuçları açısından her hangi bir hak kaybı ile karşılaşılmaması adına boşanma avukatı Beyoğlu içerisinde ikamet eden kişilere mutlak fayda sağlamaktadır.

Boşanma Avukatı Beyoğlu

Boşanma süreci zor bir süreçtir ve bu süreç içerisinde Boşanma avukatı Beyoğlu ilçesinde oturan ya da boşanma davasını burada açmak isteyen kişilere en kolay şekilde boşanmaları yönünde hizmet vermektedir. Boşanma süreci zor bir süreçtir çünkü bu süreç içerisinde eşler gerek maddi gerekse de manevi olarak yıpranmaktadırlar ve hatta varsa çocuklar da bu süreç içerisinde psikolojik olarak olumsuz etkilenmektedirler. O nedenle eşler boşanma sürecinin en kısa zaman içerisinde neticelenmesini istemektedirler. En kısa sürede boşanma gerçekleştirmenin yolu eşlerin boşanma ile ilgili her konuda uzlaşma içerisinde olması ve bu durumu uzman bir boşanma avukatı tarafından hazırlanacak olan boşanma protokolü içerisinde beyan etmeleridir.

Boşanma avukatı Beyoğlu ilçesinde ikamet eden ve anlaşmalı boşanma davası açacak olan bireylerin ihtiyacı olan anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanması ve anlaşmalı boşanma davası sürecinin yürütülmesi hususunda müvekkillerine gerekli desteği sağlamaktadır.

Diğer yandan eşlerin açacakları boşanma davası ile ilgili olarak fikir ayrılığında olmaları durumunda boşanma davası çekişmeli olarak görülecektir. Çekişmeli boşanma davalarında eşler nafaka, çocukların velayeti, boşanma tazminatı, mal paylaşımı gibi konularda hak kaybı yaşayabilmektedirler. O nedenle boşanma avukatı Beyoğlu ilçesindeki müvekkillerinin herhangi bir hak kaybı ile karşılaşmamaları adına onlara hukuki destek sağlamakta ve olası bir hak kaybının önüne geçebilmektedir.

Boşanma avukatı Beyoğlu ilçesinde ister anlaşmalı boşanma isterse de çekişmeli boşanma davası açacak olan müvekkillerinin haklarını savunacak en iyi boşanma avukatı olmaktadır.

Etiketler: , , ,

Boşanma Avukatı Beyoğlu Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Şukufe diyor ki:

    çekişmeli boşanma ne kadar sürer

  2. lütfüye diyor ki:

    en kısa sürede nasıl boşanabilirim

Boşanma Avukatı Beyoğlu Hakkında Yorum Yaz

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Şehir (gerekli)

Konu

İletiniz

Son Yorumlar

Boşanma