Ünlü Boşanma Avukatı

Boşanma Davası AvukatıMakaleler7 Yorum15 Ağustos 2014

Boşanma davası açarak mevcut evliliğini sonlandırmak isteyen bireyler çoğu zaman sürecin bir an evvel neticelenmesi adına boşanma davalarında ünlü boşanma avukatı tutarak boşanmanın sağlıklı bir şekilde olmasını sağlamak istemektedirler. Boşanma davalarında ünlü boşanma avukatı tutulması bireylerin bu zorlu süreçten en az yıpranma ile sıyrılmasını sağlayabilmektedir.

Ünlü Boşanma Avukatı

Tahmin edileceği üzere boşanma zor bir süreçtir ve bu süreç içerisinde gerek eşler maddi ve manevi olarak yıpranırken gerekse de çocuklar psikolojik olarak bu süreçte yara alabilmektedir. Bu nedenle boşanmanın en kısa sürede neticelenmesi önemlidir. Boşanmanın en kısa sürede neticelenmesini sağlayacak en önemli unsur boşanma davalarıyla ünlü boşanma avukatı tutulması olmaktadır. Her ne kadar boşanma davası için boşanma avukatı tutulması zorunlu olmasa bile bireylerin boşanma avukatı tutmaları onlara bu süreçte mutlak fayda sağlamaktadır.

Eşlerin boşanma ile ilgili konularda fikir birliği içerisinde olması durumunda açılacak olan boşanma davası şekil ve usul yönünden “anlaşmalı boşanma davası” olarak adlandırılmaktadır ve anlaşmalı boşanmanın Medeni Kanun içerisinde belirlenmiş şartlarından birisi olan anlaşmalı boşanma protokolü imzalanmasının gerekliliği nedeniyle bireylerin boşanma protokolü hazırlatması gerekmektedir. Boşanma davaları içerisinde ünlü boşanma avukatı tarafından hazırlanacak olan anlaşmalı boşanma protokolü sayesinde bireyler tek celsede boşanabilmektedirler. O halde anlaşmalı boşanma davası için boşanma davalarıyla ünlü boşanma avukatı tarafından hukuki destek almak bireylerin menfaatine olmaktadır.

Çekişmeli boşanma davalarında ise eşler boşanma konuları olan velayet, mal paylaşımı, nafaka, tazminat gibi konularda uzlaşma içerisinde olmamaktadır. Bu nedenle bireylerin bu gibi konularda hak kaybı yaşamaları oldukça muhtemeldir. Boşanma davalarında ünlü boşanma avukatı tarafından alınacak hukuki destek bireylerin olası hak kayıplarının önüne geçilmesi adına da önemlidir. Bireyler boşanma neticesinde herhangi bir hak kaybı yaşamak istememeleri durumunda boşanma davalarında ünlü boşanma avukatı tarafından destek almaları önerilir.
Bireylerin gerek anlaşmalı boşanma davası gerekse de çekişmeli boşama davası olsun boşanma davalarında ünlü boşanma avukatı tarafından hukuki destek almaları önemlidir.

Etiketler: , , ,

Ünlü Boşanma Avukatı Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Sedat diyor ki:

  boşanma sonrası nafaka için yardım lütfen

 2. Hakan diyor ki:

  Ünlü Boşanma Avukatı hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum

 3. Güliz diyor ki:

  en kısa sürede nasıl boşanabilirim

 4. Atiye diyor ki:

  eşimden boşanacağım Ünlü Boşanma Avukatı konusunda yardıma ihtiyacım var

 5. Burcu diyor ki:

  eşimden ayrılmak istiyorum yardım edermisiniz

 6. Hülya diyor ki:

  boşanmak istiyorum Ünlü Boşanma Avukatı konusunda size danışabilir miyim

 7. Serkan diyor ki:

  boşanma davası ortalama ne kadar sürer

Ünlü Boşanma Avukatı Hakkında Yorum Yaz

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Şehir (gerekli)

Konu

İletiniz

Boşanma